Radyal Fan

Radyal fan, endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılan bir tür havalandırma sistemidir.

Hava Aspiratörleri

Hava aspiratörleri mutfaklardan banyolara kadar çeşitli mekanlarda kullanılan önemli bir ev aletidir.

Poliüretan Hortum

Poliüretan hortumlar poliüretan adı verilen özel bir polimer malzemeden üretilen esnek hortum türleridir.

Opim

Opim terimi, genellikle yalıtım panellerini sabitlemek veya tutturmak için kullanılan özel bir sabitleme elemanını ifade eder.

G Klips

G Klips, genellikle yapı malzemelerinin montajında kullanılan, çeşitli parçaları bir arada tutmak için kullanılan metal bir klips türüdür.

İzolasyon Çivisi

İzolasyon çivisi, genellikle bir duvar veya tavan yüzeyine izolasyon malzemesi monte etmek için kullanılan bir tür çivi veya dübel sistemidir.

Bağlantı Elemanları

Bağlantı elemanları, genellikle birleştirme veya bağlama amaçlı olarak kullanılan çeşitli malzemelerdir. Bu elemanlar, parçaları bir araya getirir, sabitler veya destekler.

Hava Kanalı

Hava kanalları genellikle bir yapıda veya tesisat sistemlerinde havanın veya sıvıların akışını düzenlemek veya kontrol etmek amacıyla kullanılan bir tür açıklıktır.

Kauçuk Bant

Kauçuk bant, günlük yaşamın pek çok alanında kullanılan ve oldukça işlevsel bir malzemedir. Adını ana bileşeni olan kauçuktan alır ve genellikle yapışkan bir tabakaya sahiptir.

Jet Fan

Jet fan, havalandırma sistemlerinde yaygın olarak kullanılan önemli bileşenlerdir. Bu fanlar, bir motorun döndürdüğü kanatlar aracılığıyla hava akışını sağlarlar.